***به سايت مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی خوش آمديد***
صفحه اصلي > اخبار 
چهارشنبه ٠٤ مهر ١٣٩٧

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مانور آتش نشانی و اطفای حریق در مرکز روانپزشکی رازی

مانور آتش نشانی و اطفای حریق در وضعیت بحران روز سه شنبه (۲۵ مهرماه) در مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی برگزار شد.

به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از روابط عمومی مرکز رازی ، طراحی و برنامه ریزی این مانور که تمرین بکارگیری کامیونت مجهز آتش نشانی و اطفاء حریق در وضعیت بحران را نشان داد، حدود یک ماه به طول انجامید.

براساس این گزارش ، پس از اعلام حریق در محل وقوع حادثه فرضی محوطه شمالی مسجد بیمارستان ، تیم اطفاء جهت بررسی سریع و اطفاء اولیه بوسیله وانت مجهز به انواع کپسول های آتش نشانی به محل حریق اعزام شد.

 در این تمرین ، چهار ارزیاب آموزش دیده به همراه چک لیست های مربوطه در محل های معین حضور داشتند و هماهنگی های لازم با آتش نشانی، شهرداری و فرمانداری شهرری انجام شد و وضعیت نهایی عملیات اطفاء حریق توسط مدیر عملیات حاضر در صحنه به فرمانده حادثه اعلام ، و دستور پایان عملیات نیز توسط ایشان صادر شد.

کارشناسان آتش نشانی با برگزاری این مانور  و با توجه به ماهیت موارد اشتعال در بیمارستان ، وجود حریق را غیرقابل پیش بینی اعلام کرده و پیشنهاد دادند ، مسیرهای جنگل لوله کشی آب تعیین شود .

گفتنی است ، پس از اتمام مانور ، مدیر مرکز روانپزشکی رازی از آقای "شیرمحمدی" نیروی آتش نشانی بواسطه آموزش پرسنل مرکز رازی برای پیشگیری از هرگونه حادثه آتش سوزی ، قدردانی کرد.

 

انتهای پیام

تهیه خبر: تهرانی زاده


٠٩:٣٨ - يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٧٨٧    /    تعداد نمایش : ٢٤٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج