چهارشنبه ٠٣ بهمن ١٣٩٧
اخبار > مدیر امور فرهنگی آستان حضرت عبدالعظیم الحسنی«ع» از بیماران مرکز روانپزشکی رازی عیادت کرد
 


.

مدیر امور فرهنگی آستان حضرت عبدالعظیم الحسنی«ع» از بیماران مرکز روانپزشکی رازی عیادت کرد

.

  مدیر امور فرهنگی و زائرین آستان مقدس حضرت عبدالعظیم الحسنی«ع» به اتفاق هیات همراه ضمن بازدید از مرکز درمانی – آموزشی روانپزشکی رازی ، از بیماران این بیمارستان عیادت کرد.

    به گزارش وبدای دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی بنقل از روابط عمومی مرکز رازی، " حاج آقا سلیمی " در بدو ورود ضمن ادای احترام به شهدای والامقام این مرکز ، پیشنهاد ساخت تمثال شهدای این بیمارستان در ورودی ساختمان اداری را ارائه نمود و در ابتدای سخنان خود به مساله خدمت به مخلوقات مظلوم و بی پناه که در این مرکز نگهداری می شوند، اشاره کرد.

    وی اظهارداشت که عبادت ، بجز خدمت به خلق نیست ، من خوشحالم که امروز در بین شما عزیزانی هستم که به این فرشتگان بی ادعا خدمت می کنید و کار کردن در این مرکز ، توفیق الهی است .

    وی افزود: یکی از افتخارات کارکنان این مرکز، سلامت نفس آن در برخورد با بیماران و خانواده های ایشان می باشد که موجب شکرانه است .

    " عزیزی " مدیر بیمارستان روانپزشکی رازی نیز، هم جواری این مرکز با حرم حضرت عبدالعظیم (ع) را از توفیقات الهی دانست و  گفت: هر جا سخن از معنویات و اخلاقیات به میان آمده، آرامش هم با آن توام شده و هر کجا وابستگی به مادیات بیشتر شده ، مشکلات نیز در جامعه بیشتر شده است.

     وی افزود: کلیه همکاران این مرکز ، تمام تلاش خود را در جهت خدمت به این بیماران محروم بکار می برند، چرا که از یک هزار و ۵۰ بیمار مرکز روانپزشکی رازی ، ۶۵۰ تن در بخش های مزمن بصورت دائمی نگهداری می شوند که از این عده نیز حدود  ۴۰۰ بیمار بدسرپرست هستند.

    عزیزی افزود: ما سعی کردیم ، برنامه هایی از جمله برنامه های زیارتی و سیاحتی را در سالهای اخیر با کمک و همیاری خیران موسسه خیریه حضرت ثامن الحجج (ع) ، تحت عنوان "تفریح درمانی" اجرا کنیم ، و هرچند که با مشکلاتی همراه است اما هدف ما حفظ  ارتباط این گونه بیماران با جامعه و اطرافیان آنان است . 

    گفتنی است که حاج آقا سلیمی ضمن اعلام آمادگی خود جهت هر گونه کمک فرهنگی و معنوی به این مرکز، با اهدای شاخه های گل و شیرینی ، از بیماران عیادت کرد.


 

1396/09/04 - ٠٨:٤٥ / شماره خبر : ١٠٩٧٤ / تعداد نمایش : 326

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم بهزیستی...تماس با دانشگاهگروه های آموزشیمراكز درمانيمراكز پژوهشيکتابخانه و مرکز اطلاع رسانی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی