شنبه ٠٣ فروردين ١٣٩٨
اخبار > هیات رئیسه دانشگاه در مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی برگزار شد
 


.

هیات رئیسه دانشگاه در مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی برگزار شد

اختصاص مبلغ 100 میلیون تومانی جهت ساخت دو سوییت رفاهی در مجموعه صلاح الدین کلا جهت استفاده کارکنان بیمارستان

هیات رئیسه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی ظهر روز دوشنبه مورخ 12 آذر ماه در مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی برگزار شد.


در ابتدای این جلسه، دکتر"امیرمسعود عرب" رئیس دانشگاه به تاثیر مثبت تشکیل جلسات در بیمارستانها و مراکز درمانی اشاره کرده و بر تداوم آن نیز تاکید داشت و حتی پیشنهاد شد تا بعضی از جلسات مدیران گروه های آموزشی نیز به تناسب موضوع  در مراکز درمانی برگزار گردد.

در این نشست رئیس و مدیر بیمارستان شرحی از خدمات ، فعالیت های نوسازی و توسعه ای و نیازمندیهای این مرکز را ارائه نموده و هریک از معاونان نقطه نظرات خود را بیان کردند.

از مصوبات این جلسه می توان اختصاص مبلغ 100 میلیون تومان جهت ساخت دو سوییت رفاهی در مجموعه رفاهی صلاح الدین کلا شمال کشور مختص استفاده کارکنان بیمارستان عنوان کرد. از دیگر مصوبات این جلسه پرداخت اعتبار دو میلیارد و پانصد میلیون تومانی جهت طرح های عمرانی و تکمیل زیر ساخت های شبکه کامپیوتر مرکز اشاره کرد ، همچنین مقرر گردید به 50 نفر از کارکنان خدمات پشتیبانی وام دو میلیون تومانی پرداخت شود که هماهنگی های لازم بعمل خواهد آمد.

  همچنین چگونگی پرداخت کارانه پرسنل زحمتکش مرکز رازی، از دیگر مباحث مورد بررسی هیات رئیسه بود که با تمهیدات لازم ، مقرر گردید در اسرع وقت صورت پذیرد. 

1397/09/12 - ١٧:٠٦ / شماره خبر : ١٣١٨١ / تعداد نمایش : 54

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم بهزیستی...تماس با دانشگاهگروه های آموزشیمراكز درمانيمراكز پژوهشيکتابخانه و مرکز اطلاع رسانی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی