يکشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٨
اخبار > دیدار با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری
 


دیدار با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری

بمناسبت بزرگداشت روز شهید مدیر مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی با رئیس بنیاد شهید شهرستان ری ملاقات کرد

گالری تصاویر

دکتر غلامرضا قاسمی مدیر مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی 22 اسفند ماه بمناسبت روز بزرگداشت شهدا با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری دیدار و از زحمات ایشان تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود : روز شهید ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و بهترین و بالاترین کار برای ترویج آن خدمت به خانواده معظم و معزز شهدا می باشد که به حق شما زحمات بسیار ارزنده ای در جهت خدمت به این عزیزان متقبل می شوید و اینجانب به نمایندگی از خانواده های پنج تن از شهیدان عزیزی که بیمارستان رازی تقدیم انقلاب نموده اند از زحمات جنابعالی تقدیر و تشکر می نمایم.

رئیس بنیاد شهید گفت : من از دیرباز با مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی بواسطه حضور 5 شهیدی که تقدیم این انقلاب کرده اند آشنایی دارم ، برای شهرستان ری و اداره بنیاد شهید خدمت به بیماران عزیز و کارکنان زحمتکش و خانواده های معزز شهدای این بیمارستان افتخار بسیار بزرگی است و امیدوارم بتوانیم در خصوص درخواست بیمارستان جهت احداث یادمان 5 شهید بزرگوار در ورودی این مرکز بتوانیم خدمتی هر چند کوچک در حق این بزرگواران داشته باشیم.  

در پایان مراسم لوحی به همراه هدیه به رسم یادبود از محصولات کارگاههای توانبخشی مددجویان مرکز روانپزشکی رازی تقدیم حضور حاج آقا نصراله رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان ری شد.   


 

1397/12/22 - ١٦:١٥ / شماره خبر : ١٣٩٦٣ / تعداد نمایش : 65

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم بهزیستی...تماس با دانشگاهگروه های آموزشیمراكز درمانيمراكز پژوهشيکتابخانه و مرکز اطلاع رسانی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی