يکشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٨
اخبار > پیام تبریک مدیر بیمارستان در آستانه فرا رسیدن سال نو
 


پیام تبریک مدیر بیمارستان در آستانه فرا رسیدن سال نو

پیام مدیر بیمارستان بدین شرح است

با سلام واحترام

حس آمدن نوروز با جایگاه رفیعی که در حافظه تاریخی ایرانیان دارد ما را از ورطه روزمرگی به ایجاد انگیزه در تغییر رفتار رهنمون می سازد،امید که این احساس پیش از پیش مایه تفکر و دگرگونی شود تا امروز و فردایمان را در سایه الطاف الهی با حرکت به سوی کمال انسانی بسازیم. با آمدن بهار و سبز شدن درختان شادی در تمام وجودمان نمود پیدا می کند و سعی می کنیم تا با دریافت انرژی دوباره بتوانیم سالی را با حول و قوه الهی شروع نماییم و عهد ببندیم تا بنده ای شایسته باشیم و در جهت رضای خدا و کسب رضای بیماران و خانواده های ایشان قدم های بلندتری برداریم.

خداوند سبحان را شاکریم که به ما عنایت فرمود تا یکسال پرکار و تلاش را سپری کنیم و گامهایی در جهت اهداف بلند ارئه خدمات بهداشتی درمانی در حوزه سلامت روان برداریم.

اینجانب در آستانه سال شکفتن شکوفه های بهاری ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های یکایک همکاران محترم، پیشاپیش آغاز سال جدید و بهار طبیعت را به محضر شما و خانواده محترمتان صمیمانه تبریک عرض نموده و آرزوی سعادت و بهروزی توام با خیر و برکت از درگاه خداوند منان برای همگی مسئلت دارم.

امید است در سال جدید با همکاری همه شما همکاران محترم در جهت ارائه خدمات هر چه مطلوب تر به بیماران عزیز کوشاتر و پر تلاش تر سال 1398 را آغاز کنیم.

 

1397/12/27 - ١٣:٤٨ / شماره خبر : ١٣٩٧٨ / تعداد نمایش : 53

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم بهزیستی...تماس با دانشگاهگروه های آموزشیمراكز درمانيمراكز پژوهشيکتابخانه و مرکز اطلاع رسانی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی