سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨
اخبار > تبریک روز کتابخوانی و هفته کتاب
 


تبریک روز کتابخوانی و هفته کتاب

مدیر مرکز روانپزشکی رازی کتاب را محصول تجربه های بشری و آموخته های انسان دانست

دکتر غلامرضا قاسمی به نقش تاثیرگذار مطالعه و کتابخوانی در پیشگیری و درمان بیماری های مرتبط با حوزه روان اشاره و توسعه کتابخوانی را از اهداف درمانی مددجویان مرکز و افزایش سطح علمی کارکنان و دانشجویان عنوان نمود.

ایشان با اشاره به تاسیس کتابخانه مرکز در سال 1373 و انتقال و تجهیز آن در سال 1378 به ساختمان شهید چهاردهی، برنامه ریزی جهت انطباق وضعیت و خدمات کتابخانه با آخرین استانداردهای موجود، شناسایی نیازهای اطلاعاتی مراجعه کنندگان، ارائه خدمات بانک های اطلاعاتی علمی و فنی و توسعه منابع دیجیتال را از جمله سیاست های مرکز عنوان و در پایان از خدمات بی شائبه همکاران کتابدار تقدیر و تشکر نمودند.

حسین سلامه زاده سرپرست واحد کتابخانه مرکز ظرفیت موجود این واحد  را 12230 جلد کتاب مشتمل بر 9800 جلد کتاب فارسی و 2430جلد لاتین، 118 عنوان پایان نامه و 166 حلقه لوح فشرده ارزیابی نمود.

وی به مشارکت 700 عضو فعال در امر مطالعه و کتابخوانی اشاره و همچنین بهره مندی از فضای مطالعاتی و تحقیقاتی استاندارد، دسترسی به رایانه و اینترنت و امانت کتب به جامعه هدف اساتید، دانشجویان، کارکنان و مددجویان را از جمله خدمات در حال ارائه آن واحد عنوان نمودند.

 

1398/08/23 - ٠٧:٥٨ / شماره خبر : ١٥٤٩٩ / تعداد نمایش : 19

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم بهزیستی...تماس با دانشگاهگروه های آموزشیمراكز درمانينقشه سایتمراكز پژوهشيکتابخانه و مرکز اطلاع رسانی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی