***به سايت مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی خوش آمديد***
صفحه اصلي > اخبار 
دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧

 


  چاپ        ارسال به دوست

نمایشگاه نفش و جایگاه هنر در توانبخشی بیماران

نمایشگاه نقش و جایگاه هنر در توانبخشی و درمان بیماران مبتلا به اختلالات روانی از روز یکشنبه چهارم شهریور ماه لغایت هفتم شهریور فعالیت خود را آغاز کرد.

در حاشیه برگزاری این رویداد، پزشکان، روان پزشکان و کارشناسان درباره تاثیر هنرهایی چون نقاشی در درمان اختلالات روانی سخنرانی کرده و کارگاه های آموزشی برگزار کردند.

این همایش که به همت مرکز آموزشی درمانی روانپرشکی رازی و موسسه پژوهش کودکان دنیا برپا شده بود  نقش و جایگاه هنر را در رشته های مختلف توانبخشی را در سرای محله زرگنده بررسی کرد لازم به ذکر است موسسه پژوهشی دنیا نزدیک به ده ماه از نزدیک با فعالیت کارگاههای توانبخشی مرکز روانپزشکی رازی ارتباط دارد و با ارسال مربیان متخصص به این کارگاهها محصولات جدید را در این واحد ترویج داده است.

نمایشگاه که در محل " سرای محله زرگنده " ( در خیابان ظفر، خیابان گوی آبادی، خیابان راجیان، بلوار آرش، خیابان دلیری، نبش سرو  واقع شد)  نشست علمی طی روزهای چهارم، ششم و هفتم شهریورماه با حضور اساتید و متخصصان روانپزشکی، روانشناسی، کاردرمانی ذهن و روان و همچنین پژوهشگر و استاد نقاشی (مسعود ناصری سوینی ) برگزار شد.


٠٩:٤٥ - شنبه ١٠ شهريور ١٣٩٧    /    عدد : ١٢٥٢٥    /    تعداد نمایش : ٨٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج