دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨
اخبار > دکتر " غلامرضا قاسمی " مدیر جدید مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی طی مراسمی با حضور مسئولان و جمعی از کارکنان این بیمارستان ، رسما فعالیت خود را آغاز کرد.
 


مدیر مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی رسماً فعالیت خود را آغاز کرد

دکتر " غلامرضا قاسمی " مدیر جدید مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی طی مراسمی با حضور مسئولان و جمعی از کارکنان این بیمارستان ، رسما فعالیت خود را آغاز کرد.

.

      دکتر " شجاع " رئیس بیمارستان رازی طی سخنانی در این مراسم که بعنوان تکریم و معارفه سرپرست مدیریت مرکز روانپزشکی رازی در محل این مرکز برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات صادقانه " محمد عزیزی " مدیر سابق بیمارستان روانپزشکی رازی طی هشت سال گذشته ، گفت: آقای عزیزی ، همیشه با صبر و بردباری ، مسائل و مشکلات بیمارستان را پیگیری می کرد و طی دو سال اخیر، ۲۴ ساعته جوابگوی مراجعان و کارکنان بیمارستان بود.

     وی با آرزوی موفقیت و پیروزی برای " محمد عزیزی " و دکتر " غلامرضا قاسمی " مدیر جدید بیمارستان رازی ، از مسئولان بخش ها و کارکنان خواست تا برای پیشبرد اهداف این مرکز درمانی ، با مدیریت جدید نهایت همکاری را داشته باشند.

    در ادامه ، دکتر" احمد دلبری " معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ، هدف از برگزاری این مراسم را تکریم از خدمات شایسته آقای عزیزی عنوان کرد و گفت: ما از زحمات ایشان در طول تصدی هشت ساله شان تقدیر و تشکر می کنیم.

    وی افزود: کارهایی که طی هشت سال گذشته انجام شده ، بر کسی پوشیده نیست و این در حالی است که کار کردن به عنوان "مسئول" در مرکز روانپزشکی رازی، از چند جهت کار سخت و دشواری است ، یکی از بعد مسافت و اینکه بیمارستان رازی در جنوبی ترین نقطه تهران واقع شده و مجاورت آن با کارخانه سیمان و چند آلاینده دیگر ، مشکل است و از طرف دیگر ، کار کردن با بیماران روان و درمان آنان بسیار طاقت فرساست ، علاوه بر اینکه ، هشت سال مدیریت این مجموعه که با استرس فراوانی همراه بوده است ، اما عملکرد مثبت آقای عزیزی در این سالها ، نشان از توانایی بالای ایشان دارد.

     معاون توسعه دانشگاه به بازدید قبلی خود از بیمارستان رازی اشاره کرد که عزیزی از مسئولیت مدیریت بیمارستان اظهار خستگی کرد و ادامه داد: ما نیز بر آن شدیم که با توجه با شایسنگی ها و سوابق درخشان دکتر قاسمی در دانشگاه شهید بهشتی و مدیریت بیمارستان آیت الله طالقانی ، از حضور ایشان در مجموعه مدیریت بیمارستان روانپزشکی رازی استفاده کنیم و امیدوارم با حضور ایشان بتوانیم گام های خوبی در جهت رشد و اعتلای این بیمارستان بر داریم.

     دکتر قاسمی مدیر جدید بیمارستان روانپزشکی رازی نیز طی سخنانی در این مراسم گفت: بیمارستان روانپزشکی رازی نه تنها در ایران بلکه در خاورمیانه شناخته شده است و من با اینکه محل خدمتم دانشگاه شهید بهشتی بود اما از این بیمارستان ، بسیار شنیده بودم و امیدوارم که بتوانم با اعتمادی که ریاست دانشگاه داشتند و با کمک مسئولان بیمارستان ، از عهده این مسئولیت سربلند بیرون بیایم.

    وی برای  عزیزی مدیر سابق مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی ، آرزوی سلامتی و موفقیت کرد.

    در پایان مراسم ، با اعطای لوح ، از زحمات محمد عزیزی تقدیر بعمل آمده و  ابلاغ دکتر قاسمی مدیر جدید مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی نیز به ایشان ارائه شد.


تهیه و تنظیم خبر: تهرانی زاده – نعیمی پور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1397/08/27 - ٠٨:٠٠ / شماره خبر : ١٣٠٥٩ / تعداد نمایش : 174

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم بهزیستی...تماس با دانشگاهگروه های آموزشیمراكز درمانيمراكز پژوهشيکتابخانه و مرکز اطلاع رسانی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی