سه شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٩
اخبار > سرپرست جدید مدیریت مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی معرفی شد
 


به گزارش روابط عمومی مرکز؛

سرپرست جدید مدیریت مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی معرفی شد

معاون درمان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، امروز (یکشنبه) طی نشستی با حضور مدیران این معاونت و مسئولان مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی، دکتر جعفر باباپور را به عنوان سرپرست جدید مدیریت این مرکز روانپزشکی، معرفی کرد.

بنقل از روابط عمومی مرکز رازی، دکتر رضا دانشمند رئیس مرکز روانپزشکی رازی در ابتدای این جلسه، طی سخنانی گفت که آقای سالاری انسانی شریفند که طی مدت مسئولیتشان در این بیمارستان، با تلاشی که از خودشان نشان دادند و با برقراری ارتباط با مسئولان سازمان ها و ارگان های مختلف، جهت آشنایی بیشتر آنان با مرکز روانپزشکی رازی، منشاء خیر و برکت بودند.

    وی با اشاره به اینکه آقای سالاری از مجموعه دانشگاه شهید بهشتی در این بیمارستان میهمان بودند، افزود: آقای سالاری با توجه به فراخوان دانشگاه مبدا، از جمع ما جدا  شدند و امیدواریم در هر جایگاه که فعالیت می کنند، همچنان منشاء خیر باشند و آرزوی موفقیت و بهروزی برایشان داریم.

   رئیس بیمارستان، با معرفی دکتر باباپور بعنوان سرپرست مدیریت بیمارستان رازی، اظهار داشت: از امروز این سعادت و اقبال را داریم که در خدمت یکی از پیشکسوتان بیمارستان برای تصدی پست مدیریت باشیم. دوست عزیزی که از خانواده بیمارستان است و سابقه مدیریت در این مرکز را دارد که تجربه مدیریت بسیار موفقی بوده است.

    دکتر دانشمند افزود: دکتر باباپور، اقبال عمومی بیمارستان را به دنبال خود دارد و همیشه با فکر باز و روشن ایده‌های نوین برای اداره امور بیمارستان ارائه می‌دهند. از این رو خدا را شاکریم که از امروز می‌توانیم از تجربه، توانمندی و دانش مدیریتی دکتر باباپور در بیمارستان بهره‌مند شویم. امیدوارم با حضور ایشان و همکاری و تعامل همه مسئولان و کارکنان، مسیر بیمارستان همواره رو به پیشرفت باشد.

    در ادامه، دکتر بیژن خراسانی معاون درمان و توانبخشی دانشگاه طی سخنانی اظهار کرد: برای کسانی که در حوزه اجرایی فعالیت دارند، جابجایی‌های مدیریتی سریع و کوتاه مدت، خیلی تعجب آور نیست. آقای سالاری فردی بسیار شایسته و اخلاق‌مدار است که سابقه درخشانی در حوزه اجرایی دارند و در همین مدت کوتاه خدمات و تعاملات خوبی در بیمارستان داشتند که به دلیل درخواست دانشگاه مبدأ ، متاسفانه امکان ادامه همکاری با ایشان مهیا نبود و بنا بر تصمیم تیم مدیریتی دانشگاه و پیشنهاد رئیس بیمارستان، امروز در خدمت دکتر باباپور در پست مدیریت بیمارستان هستیم که سابقه درخشانی در مدیریت بیمارستان رازی داشته و به ماهیت کار در این مرکز کاملا آشنایی دارند.

    معاون درمان دانشگاه برای دکتر باباپور در این مسئولیت، آرزوی موفقیت کرد و افزود: امیدوارم با همکاری و تعامل کارکنان محترم بیمارستان و حمایت‌های تیم مدیریتی دانشگاه، شاهد تحولات و پیشرفت‌های خوبی در سطح این مرکز باشیم.

    دکتر جعفر باباپور سرپرست جدید مدیریت مرکز آموزشی - درمانی روانپزشکی رازی نیز در این نشست اظهار کرد: قدردان نعمتی هستم که خداوند در اختیار بنده قرار داده است تا بتوانم در کمک به بیمارانی که مظلوم‌ترین بیماران در کشور ما هستند، قدمی مهم و مثبت بردارم. یکی از مباحثی که در مدیریت بیمارستان نادیده گرفته شده است بحث جانشین پروری است که در سال‌های گذشته در سطح بیمارستان مغفول مانده است.

    وی افزود: شرایط بیمارستان در حال حاضر بسیار خاص است و ریاست دانشگاه را فردی بر عهده دارد که به خوبی بر مشکلات و مسائل بیمارستان آگاهی دارد و این بسیار مهم و کمک کننده خواهد بود. ریاست دکتر خانکه در دانشگاه، امتیاز مهمی برای این بیمارستان است، زیرا شناخت بسیار خوبی از مجموعه دارند و امیدواریم با کمک و تعامل با ایشان بتوانیم بیمارستان را در جهت اهداف کلان و استراتژی‌ها به خوبی پیش ببریم.

   وی ادامه داد: لازم است علم و تجربه را بیشتر وارد کار بیمارستان نماییم و در بعضی از حوزه‌هایی که سرمایه‌گذاری نکردیم، به خصوص در بحث مدیریت نیروی انسانی بیمارستان تلاش، تمرکز و سرمایه‌گذاری بیشتری داشته باشیم و درصدی از بودجه‌های بیمارستان را صرف این بحث و حوزه نماییم. پتانسیل بسیار خوبی در این بیمارستان وجود دارد و در هر یک از واحدهای بیمارستان افرادی با دانش و تخصص بالا حضور دارند که می‌‌توانند در پیشبرد اهداف بیمارستان کمک شایانی نمایند.

 

1399/11/13 - ٠٨:٥٥ / شماره خبر : ١٨٣٤١ / تعداد نمایش : 182

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دانشگاه علوم بهزیستی...تماس با دانشگاهگروه های آموزشیمراكز درمانيمراكز پژوهشينقشه سایتکتابخانه و مرکز اطلاع رسانی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی