صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 


به گزارش روابط عمومی مرکز:

بیمارستان روانپزشکی رازی مورد بازدید نمایندگان معاونت هماهنگی و پیگیری نهاد ریاست جمهوری قرار گرفت

نمایندگان معاونت هماهنگی و پیگیری نهاد ریاست جمهوری با همراهی جمعی از معاونان دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی و مسئولان مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی، از بخش های این مرکز بازدید کرده و با نیازهای این مرکز آموزشی و درمانی آشنا شدند.

  به گزارش روابط عمومی مرکز رازی، دکتر امید رضائی رئیس مرکز آموزشی – درمانی روانپزشکی رازی در نشستی با مهندس حیدر دارائی و مهندس محمدجواد اشراقی نمایندگان معاونت هماهنگی و پیگیری نهاد ریاست جمهوری نیز به بخشی از نیازهای مرکز اشاره کرد.

    وی با بیان تاریخچه و قدمت این بیمارستان روانپزشکی که تحت نظارت دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی فعالیت می کند، از برنامه های گسترش واحدها و توسعه خدمات این مرکز  که اجرای پروژه های عمرانی در جهت تحقق این هدف می باشد، گفت.

    وی در همین راستا، به لزوم فعال کردن ساختمان خیرساز " ایثار " اشاره کرد و گفت: با توجه به موقعیت این ساختمان و نیاز مرکز برای بهره برداری سریعتر آن جهت ارائه خدمات بیشتر به مراجعان، در صدد تکمیل و تجهیز این پروژه هستیم که نیازمند منابع لازم می باشد.

    رئیس مرکز روانپزشکی رازی همچنین با اشاره به یکی دیگر از مشکلات این بیمارستان که مربوط به اعزام بیماران روان به بیمارستانهای فعال در اطراف شهر ری جهت دریافت خدمات درمانی غیر روانپزشکی است، افزود: این اعزام ها دارای هزینه مالی است، ضمن آنکه مشکلات فعلی در اعزام پرسنل با بیمار جهت دریافت خدمات و ... سبب شده تا با تغییراتی در وضعیت ساختمان ایثار ، درصدد استفاده از این ساختمان برای رفع نیازهای غیر روانپزشکی بیماران روان حاد و مزمن باشیم.

    در ادامه،  دکتر مهرداد فرخی معاون توسعه مدیریت دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی طی سخنانی در این نشست ضمن تشکر از حضور نمایندگان نهاد ریاست جمهوری در مرکز روانپزشکی رازی، از پروژه های عمرانی دانشگاه برای گسترش مراکز پزشکی و توانبخشی تحت پوشش و توسعه خدمات تخصصی توانبخشی جهت رفع نیازهای بیماران و نیازمندان گفت.

    وی با اشاره به لزوم تکمیل و تجهیز پروژه های ایثار در مرکز روانپزشکی رازی، بیمارستان یافت آباد و مرکز رشد فناوری دانشگاه که  جهت بهره برداری نیاز به تزریق منابع مالی دارند، در مورد هریک از پروژه های عمرانی دانشگاه، میزان پیشرفت آنها و  گستردگی برنامه های آنها که با راه اندازی هر یک، بار بزرگی از دوش نظام سلامت کشور برداشته می شود، توضیح داد.

    در ادامه این نشست، مهندس اشراقی از نمایندگان نهاد ریاست جمهوری، سیاست اولیه دولت سیزدهم را اتمام هر چه سریعتر پروژه های عمرانی با این درصد پیشرفت و بهره برداری از آنها برای ارائه خدمات به بیماران و  مردم ذکر کرد.

    وی خطاب به مسئولان دانشگاه و بیمارستان روانپزشکی رازی، افزود: لذا ، ارزیابی و برآورد دقیقی از وضعیت فیزیکی و نیازهای مربوطه داشته باشید تا پیگیری های لازم در این موارد صورت بگیرد.

   گفتنی است که پس از این نشست، نمایندگان نهاد ریاست جمهوری با همراهی مسئولان دانشگاه و بیمارستان رازی، از پروژه ایثار در این مرکز و بیمارستان توانبخشی یافت آباد بازدید کردند.

انتهای پیام/


 

دوشنبه ٢١ شهريور ١٤٠١ - ١٥:١٨ / شماره خبر : ٢٣٧٣٢ / تعداد نمایش : 211

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج