سه شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٩
آخرین بروز رسانی
1399/12/09
جستجوی پیشرفته   جستجوی وب
آمار بازدید
 کل بازدید : 1641160 | بازدیدکنندگان آنلاین : 3 
 • نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران افتتاح شد
  نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران ساعت ۹ صبح امروز سه‌شنبه، ۳۰ دی ماه، با حضور سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز (۳۰ دی ماه) در نشستی با حضور معاون فرهنگی وزارت ارشاد،‌ رئیس نمایشگاه مجازی کتاب تهران، رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران و… نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران را افتتاح و از سایت این نمایشگاه رونمایی کرد. نمایشگاه کتاب تهران امسال به سبب محدودیت های کرونایی برای نخستین بار به صورت مجازی از اول تا ششم بهمن ماه ۱۳۹۹ از طریق وبسایت نمایشگاه مجازی کتاب به نشانی www.tehranbookfair.ir برگزار می شود. تخفیفات نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران کتاب‌های بخش داخلی با تخفیف ۲۰ درصد و کتاب‌های خارجی با تخفیف ۵۰ تا ۷۰ درصد در اختیار خریداران قرار می‌گیرد،خریداران کتاب‌های خریداری‌شده از نمایشگاه را بدون هزینه پست دریافت می‌کنند. امکان بازدید و خرید همزمان یک میلیون و ۵۰۰ هزار کاربر در سایت نمایشگاه مجازی کتاب تهران فراهم شده است و بازدید ۲۴ساعته انجام می‌شود و فرآیند خرید و مشاهده کتاب‌ها در طول شبانه‌روز برقرار خواهد بود. مطابق با روند سالهای گذشته، امسال نیز اعتبار خرید کتاب به صورت بن کتاب به اعضای هیات علمی دانشگاه ها و دانشجویان و طلاب و … تعلق میگیرد و یارانۀ خرید کتاب به صورت «اعتبار خرید» به کد ملی متقاضیان اختصاص می ­یابد و نیاز به واریز وجه نیست.

 • نمایش کتابهای جدید
  به اطلاع اساتید و پرسنل محترم میرساند کتابهای جدید خریداری شده دیماه 99 پس از انجام امور ثبت و فهرستنویسی هم اکنون قابل امانت میباشد

 • راهنمای استفاده از منابع دیجیتال کتابخانه دانشگاه
  مراجعان محترم با توجه به تماسهای مکرر در روزهای جاری توجه شما را به نکات ذیل جهت دستیابی به منابع دیجیتال کتابخانه مرکزی(پایان نامه، کتاب دیجیتال و مقالات)جلب می کنیم. لطفا در صورت بروز مشکل اقدامات زیر را انجام دهید.

 • راهنمایی استفاده از کتابخانه دیجیتال حنان
  بدینوسیله به اطلاع می رساند با توجه به خریداری و راه اندازی کتابخانه دیجیتال حنان توسط دانشگاه، از این پس کلیه اساتید، دستیاران ، دانشجویان و دانش پژوهان محترم میتوانند با دسترسی به این کتابخانه از منابع گسترده آن اعم از کتاب ، مقالات ، نشریات و... به صورت تمام متن استفاده نمایند . لازم به ذکر است جهت دسترسی تمام متن به منابع کتابخانه باید در کتابخانه دیجیتال ثبت نام انجام شود لذا جهت ثبت نام و راهنمایی استفاده از امکانات کتابخانه دیجیتال حنان به کتابخانه مرکز مراجعه شود.

 • تصاویر کتابخانه
  ..

 
نظرسنجی
 
آیا امکانات کتابخانه بیمارستان رازی انتظارات شما را برآورده میکند؟

کاملا برآورده می کند (73.68%)

14

تا حدودی برآورده می کند (15.79%)

3

امکانات ناقص است (5.26%)

1

اصلا براورده نمیکند (5.26%)

1


تعداد کل اراء :(19)
دانشگاه علوم بهزیستی...تماس با دانشگاهگروه های آموزشیمراكز درمانيمراكز پژوهشينقشه سایتکتابخانه و مرکز اطلاع رسانی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved. دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی